השאלות שצריך לשאול לפני בחירת אולם אירועים

אולם אירועים במרכז

הרגע הגדול כבר ממש מתדפק על הדלתות, יום החתונה המרגש. וכמו כל אירוע חתונה צנוע או מרהיב יותר, צריך גם לבחור את אולם האירועים, גן האירועים או כל לוקיישן אחר. אם כך, הנה כמה טיפים לבחירת אולם אירועים.

רגע לפני בחירת אולם אירועים, מומלץ להקדיש מספר דקות קריאה לשורות הבאות. הבחירה של אולם החתונה היא לא פחות מאשר תהליך, כזה שצריך להיות מוכנים אליו מנטלית. אבל בפועל, יהיה קשה להתכונן לאירוע המצריך כל כך הרבה חשיבה ותכנון, סידורים, ארגונים ועוד. בכל הנוגע לבחירת אולם האירועים שלכם, יש כמה דרכים לוודא שהאולם הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. נתחיל עם אחד הפרטים המהותיים שמצריכים בדיקה, האלמנט של המיקום הגאוגרפי ביחס לאורחים המפוזרים בארץ. 

1) בדיקת המיקום הגאוגרפי של אולם האירועים

מחפשים אחר אולם אירועים ליום החתונה הגדול? תעברו על רשימת המוזמנים, תנסו לנפות את מיקומם הגאוגרפי. במקביל לכך, תוודאו שניתן לייעד שירותי הסעה לאורחים במקרה הצורך. אם החלטתם על אולם אירועים במרכז הארץ, תוודאו שרוב שלרוב האורחים אכן יש מסוגלות להגיע לאולם. 

2) אל תוותרו על פגישה עם נציגי האולם

בין אם אתם מחפשים אחר אולם אירועים או גן אירועים, יהיה חשוב להיפגש עם נציגי האולם או הגן. כמו כן, במהלך הפגישה יהיה כדאי לבקש להתרשם מתמונות של אירועים קודמים במקום. תוכלו לקבל השראה בעזרת סקירת תמונות כאלו. כמו כן, תנסו לחוש בכימיה המקצועית ביניכם לנציגי האולם. 

3) התרשמות מהמטבח באולם האירועים

אחת ההמלצות הכי חשובות היא, ההמלצה להתרשם מהמטבח באולם האירועים. אולם אירועים במרכז כמו בכל חלק אחר בארץ, חייב להיות מטוקטק. הוא צריך להיות נקי, עומד בתקני הבריאות וצריך לכלול צוות עובדים מקצועי. 

4) מה כוללת הצעת המחיר של אולם האירועים?

בעוד שחלק מאולמות האירועים יספקו לכם מקום עבור האירוע בלבד, אולמות אחרים ינסו לצ'פר אתכם בעזרת שירותים מסוימים במחירים מוזלים. למשל צלם אירועים במחיר מוזל, שניתן לשכור את שירותיו דרך האולם. בין אם החתונה מתקיימת באולם בדרום, אולם אירועים במרכז או בצפון, תבררו מה בדיוק כוללת הצעת המחיר.

5) השוואת מחירים בין אומות אירועים 

אחד הדברים הכי חשובים שצריך לזכור הוא, שדברים בעולם הזה ניתנים למיקוח. ובכדי להתמקח בצורה שתניב לכם חיסכון כספי, יהיה כדאי לערוך השוואת מחירים בין אולמות אירועים. בין אם אתם צריכים אולם אירועים במרכז או בכל אזור אחר בארץ, נסו לקבל מספר הצעות מחיר. כך תוכלו להשוות ביניהן ולחסוך גם בעלויות האירוע. 

6) כדאי לבקר באולם האירועים בשעות שונות

אם אתם לא בטוחים באיזו שעה לקיים את האירוע, יהיה מומלץ לבקר באולם בשעות שונות במהלך היום. תבקרו בו בצוהריים ובערב, מאחר שלא נהוג לערוך אירוע חתונה בשעות הבוקר בד"כ. והכי חשוב, אל תשכחו להתרגש והרבה.