איך לאכול נכון ב2021?

ייעוץ תזונתי

המודעות לתזונה נכונה עלתה מאוד בשנים האחרונות. מיני דיאטות מסוגים שונים החלו למלא את המסכים הביתיים בשלל עצות כלליות שלא תמיד מותאמות לצרכים של כל אחד ואחת. על מנת לעשות קצת סדר בעניינים, נועד המאמר הזה.

מה שחשוב לזכור הוא שלא רק שהעולם של התזונה הנכונה הפך פופולארי יותר ונגיש יותר עבור רבים, אלא גם העולם המדעי התפתח בהתאמה. גם העולם המדעי הפך לכזה שיודע טוב יותר מה למעשה היו הנקודות שאולי פספסנו בעבר, כיצד ניתן להפוך את החיים של רבים יותר לקלים יותר.

הרי זה לא בכדי שרבים לא מצליחים לעמוד ביעדים, לא מצליחים לאכול נכון ומאוזן. בשביל זה ניקח את הכלים שנתן לנו המדע, נדבר קצת על הטבע האנושי ולמה כן כדאי לשקול ברצינות קבלה של עזרה מבחוץ.

מדוע דווקא ייעוץ תזונתי

הכלל הזה נכון תמיד אבל במדינת ישראל, מדינה המורכבת ממהגרים מכל מיני ארצות שונות, הדבר נכון על אחת כמה וכמה. ייעוץ תזונתי צריך להיעשות עבור כל אחד באופן אישי מכיוון שהגנטיקה שלנו שונה מאוד האחד מהשני. האופן בו הגוף שלנו מעבד את החומרים שנכנסים לו לגוף, הטבע של כל אחד ועוד, משפיעים באופן מהותי על הצרכים השונים שלנו בכל הנוגע לתזונה.

רבים טועים לחשוב כי אם הם יעשו את מה שעבד לקולגה מהעבודה או לאחות של החברה זה מה שיעבוד גם עבורם, אבל היום אנחנו יודעים כי זה לא נכון כלל. לא רק משום שלכל אחד יש סדר יום שונה מה שכמובן משפיע על השעות בהן ניתן לאכול, על המסוגלות לעמוד בהכנה של אוכל מושקע לעומת אלו עם יום עמוס שצריכים פתרונות זמינים ועוד, אלא שכל אחד פשוט מגיב אחרת למזונות שונים.

מה שניתן לקבל על ידי ייעוץ תזונתי מאיש מקצוע אלו כלים שיאפשרו לכם לא רק להוריד במשקל בטווח המיידי, כי אם לייצר לעצמכם אורך חיים קבוע וטוב שיתן את המענה לו אתם זקוקים באופן אישי. לא רק זה אלא שכאשר אתם פונים לאותו ייעוץ תזונתי סביר יותר להניח כי אכן תצליחו לעמוד ביעדים אותם הצבתם לעצמכם ללא פשרות.

אז מה עכשיו?

אמנם היום בתור סדר היום העמוס של אנשים עובדים בשנת 2021 הדברים נראים רחוקים. אבל, אין שום סיבה שלא תקבלו גם אתם ייעוץ תזונתי מעולה שיאפשר לכם להגיע ליעדים שצבתם לעצמכם בצורה הטובה ביותר.

אני, יקיר נס מזמין אתכם ליצור איתי קשר ולהיכנס לתהליך שיאפשר גם לכם להגיע לתוצאות להן קיוויתם. אני מבטיח לכם כי אהיה שם עבורכם לאורך כל התהליך על מנת שתצליחו לרדת במשקל, לקיים אורח חיים בריא, זה שיתן לכם תחושה של חיוניות ושמחה.

מחכה לכם ממש כאן.