שלוש השיטות הפופולריות להגדלה של החזה וההבדלים ביניהן

היכולת להעניק לכל מטופלת את התהליך שמתאים בדיוק בשבילה, היא כנראה הדבר שגרם לטיפול כמו ניתוח הגדלת חזה להיות מבוקש כל כך, הן בקרב צעירות והן אצל נשים בוגרות. החדשנות ברפואה האסתטית מאפשרת מגוון של דרכים לשפר את מראה החזה, כאשר אם מדברים על ניתוח להגדלתו – ישנן שלוש שיטות מובילות לעשות זאת, מה שאומר שכל מטופלת יכולה לבחור את ההליך האסתטי שבאמצעותו היא תוכל להשיג בדיוק את המראה ששאפה אליו.

להגדיל את החזה – כל הסיבות שבגללן נשים בוחרות לעשות זאת

המראה הפרופורציונלי הוא החלום של נשים רבות שנולדו עם חזה שטוח, לכן הגדלה של השדיים איננה בהכרח אומר שהחזה ייראה ענקי לאחר הטיפול. המטרה הסופית של החלק המכריע מהנשים, שבוחרות לעבור הגדלה, היא לקבל מראה סטנדרטי ולא בולט מדי של החזה שלהן.

יש מי שבחרו לעשות זאת, כאמור, בגלל חזה שטוח שנולדו עמו ומבקשות לעשות שינוי – ויש מי שבעקבות השנים החזה שלהן "נפל" וקיבל מראה קטן מאוד, דבר שקורה לא מעט אצל נשים שסיימו ללדת ולהיניק. כך או כך, השינוי הזה יכול להביא לשיפור איכות החיים ולהעלאת הבטחון העצמי אצל נשים, לכן חשוב שהוא יתבצע על ידי רופאים מומלצים מתחום האסתטיקה, שיש להם ניסיון רב בטיפול בפציינטיות בעלות מבני גוף מגוונים. רק רופא שמכיר לעומק את מגוון הדרכים להגדיל את החזה הנשי לעומק, יידע להתאים את התהליך הספציפי אל הפציינטית, על מנת להעניק לה את התוצאה שתהיה אופטימלית בעיניה.

מהן שלוש השיטות הפופולריות להגדלת החזה?

להגדלת החזה ישנן כמה שיטות, כאשר שיטת השתלים היא המועדפת על רוב הנשים שבוחרות בפרוצדורה הזאת. בשיטה זו, מוחדרים שתלי סיליקון בגודל המועדף על המטופלת ובהתאם להתייעצות עם הרופא. שיטה זו, למרות המיתוסים, אינה מונעת את האפשרות של הנקה, מכאן שיא יכולה בהחלט להתאים גם לצעירות שמעוניינות להגדיל את החזה אבל עדיין לא נכנסו להיריון.

שיטה פופולרית נוספת היא הגדלה של החזה באמצעות הזרקה של שומן עצמי, שיטה שנחשבת בטיחותית מאוד כיוון שהשומן נשאב מגופה של המטופלת, עובר עיבוד ומוזרק לחזה. עם זאת, קשה יותר לצפות את המראה הסופי של החזה, כיוון שחלק מן החומר יכול להיספג בגוף.

השיטה השלישית, למעשה משלבת בין שתי הקודמות: היא מאפשרת השגת עגלגלות של החזה, שהיא קבועה וצפויה, באמצעות השתל – ועיצוב סופי של השד בעזרת שומן עצמי.

איך מחליטים על השיטה שלפיה יתבצע הטיפול?

הייעוץ האישי המוקדם, טרם הכניסה לחדר הניתוח – הוא הכרחי בכל טיפולי האסתטיקה המתקדמים ובמיוחד כשמדובר על הליך מורכב יותר, כמו הגדלה של החזה. רופאי אסתטיקה מומלצים מעדיפים להתאים לכל אישה את התהליך הנכון לה, בהתאם לנתוני הגוף שלה וגם לרצון להגיע לניראות חיצונית מסוימת. 

ההחלטה על טיפול מסוים והעדפתו על פני טיפול אחר, תיעשה אך ורק לאחר שהרופא נפגש עם המטופלת, הבין ממנה מהו החלום שלה, בדק את האפשרויות הרלוונטיות ושיקף אותן למטופלת – ורק אז המליץ על הדרך הטובה ביותר, מבחינה רפואית, להגדיל את החזה של אותה האישה.

השקיפות היא חלק בלתי נפרד מכל טיפול ברפואה האסתטית: הבקיאות של הרופאים המטפלים חייבת לבוא לידי ביטוי כבר בשלב הייעוץ, על מנת שגם המטופלת עצמה תהיה שלמה עם כל חלק וחלק מהתהליך, החל מהפגישה הראשונית ועד לסיומו.

אתר היועצת – לאתר את הרופא המומחה לטיפול האסתטי שלך

טיפולים אסתטיים דורשים, במקרים רבים, כמה וכמה פגישות בקליניקה ומכאן שמומלץ למצוא רופאים מומחים באיזור המגורים שלך. אתר היועצת מעניק את האפשרות לחפש רופאי אסתטיקה מומלצים מכל התחומים, בעלי ניסיון בהגדלת חזה לנשים ובהתאמה אישית של שיטת הניתוח לכל מטופלת. באמצעות מנוע החיפוש הנוח לתפעול, ניתן למצוא את הרופאים הטובים ביותר בענף, בהתאם למיקום המבוקש של הקליניקה – למקסימום נוחות בכל אחד משלבי הטיפול.