השכרת גנרטור

השכרת גנרטור

הגנרטור הוא דבר נפלא, הוא מאפשר לנו להביא חשמל למקומות שבהם אין לנו גישה כלל לחשמל. עד לא מזמן היינו יוצאים לטיול בטבע ועם רדת החשכה היינו חייבים לחזור הביתה, להדליק פנסים או להשאיר את הרכב מונע כדי שיהיה אור, או בלית ברירה פשוט לקטוע את ״השמחה״ וללכת לישון.

כיום בעידן המודרני באמצעות השכרת  גנרטור,  אנחנו יכולים להמשיך וליהנות בטבע גם שעות ארוכות במקומות שפעם לא העלינו על דעתנו אפילו. גנרטור ממוצע יכול לספק חשמל עד שתים עשרה שעות עבודה. רוב הגנרטורים הקיימים בשוק מונעים על ידי דלק או סולר.

גנרטור למסיבות טבע, טיולים וקרוואנים

דמיינו לעצמכם שאתם נמצאים בטבע במקום שקט כמו חורשה, יער, ים, או מדבר.

בו אתם רוצים להרים הפקה של מסיבה או אירוע הכוללים הגברה, תאורה וכו׳..

אתם תצטרכו חיבור למקור חשמל ולשם כך השכרת גנרטור הוא דבר שנועד לתת לנו מענה לבעיה הזאת. השכרת גנרטור מאפשרת לנו שימושים שונים ומגוונים. כשאנחנו שוכרים גנראטור, אנחנו בעצם דואגים לנו למקור חשמל כדי שנוכל להנות ולהפיק את המרב ממוצרי החשמל השונים שאותם נרצה לחבר.

היתרון הבולט של השכרת גנרטורים הוא הניידות 

קיימים יתרונות בולטים, כאשר חושבים על השכרת גנרטור כמו למשל:

  • ניתן לקחת את הגנראטור לכל מקום בקלות רבה.
  • אפשר להפעיל כל מוצר חשמלי כמעט אם מערכות הגברה ותאורה וכל מוצר חשמלי אחר שמתאים לכוח ולהספק  של הגנראטור
  • הרבה יותר זול לשכור גנרטור מאשר לרכוש אותו, במיוחד אם מדובר על טיול, אירוע או כל שימוש אחר שאינו משמש אותנו ביום יום.
  • אתרי בנייה רבים משתמשים בגנרטורים לתקופות מסוימות עד לסיום הפרויקט

כאשר משכירים גנרטור ,חשוב לבדוק שהחברה ממנה שוכרים את הגנרטור מוכרת בשוק.ככל שהחברה ממנה נקבל שרות השכרת גנרטורים תהיה גדולה ואמינה יותר – כך נוכל להיות בטוחים שהאירוע לשמו השכרנו את הגנרטור יעבור בהצלחה וללא תקלות.

ישנם מספר סוגים של גנרטורים להשכרה

למעשה, קיימים מספר סוגים של גנרטורים,אשר חלק מהם קלים וקומפקטיים אותם ניתן לנייד גם ברכב פרטי. אלו גנרטורים שקטים יחסית המתאימים לצורך טיול משפחתי ומסיבות קטנות. הסוג השני הם גנרטורים בינוניים המספקים עוצמה של 5,500 וואט ויכולים לשמש להפעלת מערכת הגברה גדולה ותאורה. גנרטור כזה מצריך רכב גדול יותר כמו טנדר.והסוג השלישי, הינו הגנראטור הגדול, אשר מחייב רכב בעל וו גרירה והוא מאפשר עד 30 שעות עבודה ללא צורך בתדלוק.