מקרר סלטיה – המקרר שיאפשר לנו להגיש סלטים בצורה נכונה

מקרר סלטיה

כשאנחנו נכנסים אל מקום שמכין פלאפל, שווארמה, או אפילו כריכים סטנדרטיים, נוכל למצוא בו לצד כל המתקנים והמכשירים שמאפשרים את הכנת האוכל, גם מקרר מיוחד שמכיל ירקות חתוכים לצורך הכנת סלטים.

מקרר סלטיה הוא פריט חובה בלא מעט בתי עסק שעוסקים בייצור והכנת ארוחות ומזון בכלל. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא מקרר כזה, לא רק בבתי עסק שמוכרים מנות ספציפיות ללקוחות שנכנסים אליהם, אלא גם בקרב חברות שמציעות שירותי קייטרינג ממוסד, אולמות וגני אירועים, מטבחים של מקומות עבודה ומוסדות ציבור שונים ועוד.

הרעיון של מקרר כזה הוא, בעזרתו ניתן לשמור על ירקות חתוכים או על סלטים מוכנים בצורה נוחה וקלה, כך שכל אחד יכול לגשת ולקחת בעצמו או שיכולים להגיש לו את מה שהוא רוצה. המקרר שומר על הטריות של הירקות והסלטים לאורך זמן, וכן מאפשר לייצר הפרדה בין הסוגים השונים, שכן הוא מחולק לכמה וכמה תאים.

כפי שנוכל לראות מיד, ישנם יתרונות שונים למקרר מסוג זה, היתרון הראשון הוא בכך שאפשר לראות בדיוק מה לוקחים, אפשר לראות בדיוק מה יש ומה אין, וכן מה המצב של הסלטים והירקות, היתרון השני הוא שניתן להפריד בצורה ברורה ונוחה בין המרכיבים השונים מבלי שהם יתערבבו. ישנם מקררים שהם פתוחים, בעוד שאפשר למצוא גם מקררים סגורים, כלומר, כאלה שכל תא סגור מה שמאפשר לשמור על ההיגיינה של הירקות.

לפני שנסביר כיצד רוכשים מקרר סלטיה, חשוב להדגיש, כל מי שמעוניין במקרר כזה צריך לבחון היטב את השטח שעומד לרשותו על מנת שהוא יוכל לבחור מקרר בגודל המתאים וכן להציב אותו כמו שצריך, וכן, הוא צריך לבחון, מה עליו לאכלס במקרר שכזה.

כיצד רוכשים מקרר בצורה נכונה

כאמור, הדברים הראשונים שיש לבחון זה גודל המקרר, במה אפשר להשתמש והיכן ניתן להציב אותו. כמו כן, כפי שציינו יש לבחון מה בדיוק רוצים לשים בתוך המקרר וכיצד מתכוונים לעשות זאת.

אך מעבר להיבטים הנ"ל, הרי שישנם היבטים נוספים שצריך לבחון. למשל, חשוב להקפיד ולשים לב לכל הנושא של המפרט הטכני של המקרר. למשל, כמה חשמל הוא צורך, עד כמה המנוע שלו חזק, עד כמה הוא אמין, עמיד, כיצד ניתן לתחזק ולטפל בו, ובאופן כללי כיצד הוא יכול לשרת אותנו בצורה נאמנה לאורך זמן.

חשוב לזכור מדובר ברכישה לטווח ארוך. מקרר כזה אמור להחזיק מעמד שנים ארוכות. אם אנחנו נשקיע בצורה נכונה, הרי שנוכל לחסוך מעצמנו את הצורך להחליף אותו בעתיד וגם נוכל לחסוך מעצמנו את כל העניין של הטיפולים והתיקונים השונים. מדובר בחסכון לא רק בכסף אלא גם בזמן, וכן נמנע מעצמנו עיכובים והפרעות בתהליך העבודה השוטף של העסק.