לייזר טאג במרכז – להרגיש חיילים ליום אחד

לייזר טאג

אחד המשחקים הכי פופולאריים על חבר'ה צעירים ומבוגרים כאחד, אלה משחקי שטח. מדובר על משחקים שמעבירים את הזירה לאזור חיצוני, בין אם זה יער, פארק, חוף ים, או אזור מתוחם ומיוחד שנבנה לצורך כך. אנחנו יכולים לראות את זה בדמות משחקי שטח שהומצאו ונוצרו במיוחד עבור מי שלא מסתפק רק במשחקי שולחן, קלפים או משחקים אחרים, שניתן לשחק אותם בכל עת, בכל מקום ולא דורשים תנאים מיוחדים. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא משחק לייזר טאג במרכז הארץ. מדובר במשחק מיוחד, שמדמה שחקנים לשוטרים או חיילים, כאשר הם מחולקים לקבוצות ומשחקים אחד נגד השני, עם רובי לייזר מיוחדים. צריך לומר, שמרכזי לייזר טאג מכילים לא רק אופציה למשחקים אלא גם לאימונים עבור אנשי מקצוע. כך יוצרים סימולציות בתנאים מסוימים. מעבר לכך, הרי שאנחנו יכולים למצוא במרכזים אלה גם פעילויות בר ובת מצווה, ימי הולדת, פעילויות גיבוש לעבודה ועוד. 

לפני שנסביר מדוע משחק זה הוא מאוד פופולארי, חשוב להדגיש, המשחק לא מחייב יכולות מיוחדות. אנחנו לא צריכים להיות שוטרים או חיילים ואנחנו גם לא חייבים להיות בכושר מסוים. מה שכן, רצוי שאנחנו נאהב את הרעיון, נתחבר אליו וכמובן נרצה להשתתף בו. 

מה מיוחד בלייזר טאג

מרכזי לייזר טאג במרכז הארץ מציעים לנו חוויה ייחודית, מסוג החווית שאנחנו יכולים לראות בסרטים, תוכניות טלוויזיה או אם אנחנו חיילים בקרבי, שוטרים במקצוע, אז אנחנו מכירים את זה מהמציאות. הרעיון הוא לספק לנו את האמצעים והכלים בשביל להרגיש אנשי מקצוע ליום אחד. 

אנחנו מקבלים לבוש מיוחד, משקפות, רובי לייזר, ואנחנו צריכים להתנהל כמו חיילים בשטח. עלינו לשים לב לכל תנועה, לכל פרט, עלינו לדעת במי אנחנו אמורים לפגוע, כיצד וכמובן לעשות את זה בצורה המדויקת ביותר. מדובר במשחק עם אדרנלין גבוה, משחק שיש בו הרבה מאוד סיטואציות שונות, אנחנו יכולים להשתמש בכמות נשקים עצומה, ובכלל האווירה במקום היא מאוד מיוחדת. 

זה משחק שיכול לשפר מאוד את היכולת שלנו לעבוד כצוות בין אם אנחנו מגיעים לשם עם חברים, או עובדים.