כל מה שרציתם לדעת על שירות של מנעולן

מנעולן באשדוד

אחת הסיטואציות שמפחידות אותנו ביומיום היא הסיטואציה של הגעה הבייתה בשעת לילה מאוחרת, ולא למצוא את המפתח בשום מקום… השכן שהפקדנו אצלו עותק של המפתח ישן עמוק, או שהוא בחו"ל, ואנו נותרים בחוץ בחברת החתולים והכוכבים.

כמובן שהדבר המתבקש הוא לקרוא מיד למנעולן מוסמך שיפתח עבורכם את הדלת. מה שטוב בשירות מנעולנים מקצועי, הוא שהם יודעים טוב מאוד עד כמה המצב בעייתי, ולכן יגיעו בכל שעה לכל מקום – תוך זמן קצר.

אילו דלתות יכול מנעולן לפרוץ? מדוע יש חשיבות באישור משטרה? ואילו שירותים נוספים ניתן לקבל ממנעולנים? על כך תוכלו לקרוא במאמר הבא.

פריצת דלתות מכל הסוגים

לא משנה היכן אתם בארץ, אם נתקעתם ואתם צריכים מנעולן באשדוד או כל מקום אחר – מנעולן מוסמך יודע לפרוץ כל דלת מכל סוג. החל מדלתות פלדה כבדות, גם אם הן ניזוקו או נשחקו במהלך השנים, ועד דלתות עץ או כל סוג דלת אחר.

החשיבות בפנייה לאיש מקצוע היא בעלת שתי פנים. ראשית, בדרך כלל הצורך בפריצת דלת הוא דחוף, ותרצו שהוא ייעשה במהירות האפשרית. שנית, לא הייתם רוצים מהירות על חשבון איכות, וחלילה לגרום נזק לדלת או למנעול שעלול לעלות לכם במאות שקלים ואף יותר לאחר הפריצה.

פנייה למנעולן מוסמך עונה על שני הצרכים האלה: המענה שיינתן הוא המהיר ביותר האפשרי בשוק, ללא תלות בשעה או במיקום בארץ, והפריצה תסב את הנזק המינימלי ההכרחי אך ורק לרכיבים אותם תצטרכו להחליף – אך הדלת עצמה תמשיך לשרת אתכם.

אישור מטעם משטרת ישראל

פריצת דלתות היא סוגיה מעט נפיצה מבחינה חוקית, שכן בסוף מדובר בהפרה של רשות הפרט. לכן, המנעולן מצדו יוודא איתכם את סיבת הפריצה ואת הקשר שלכם למקום, אבל באחריותכם המלאה לוודא שהמנעולן נושא באישור מטעם משטרת ישראל לעסוק בפריצת דלתות.

אם הגעתם לשירות של מנעולן שאיננו נושא אישור זה, מומלץ שלא לקחת את הסיכון, ולהמשיך לחפש עד שתמצאו. עוד כדאי לדעת שמי שקיבל אישור משטרה הם מנעולנים שעברו הסמכה רשמית, ולכן סביר להניח שגם רמת השירות תהיה גבוהה יותר.

שירותים נוספים שניתן לקבל ממנעולן

מנעולנים לא עוסקים רק בפריצת דלתות בתים, כפי שנהוג לחשוב. מנעולן יכול לפרוץ דלתות של רכבים, לפרוץ נעילות של כלי רכב דו גלגליים, ועוד.

בנוסף, ניתן לבקש שירות החלפת מנעולים מקצועית, וכן שכפול מפתחות במידת הצורך. שירות מקצועי של מנעולן באשדוד או בכל מקום אחר יסגור לכם את הפינה מקצה לקצה, מהפריצה, דרך ההחלפה ועד קבלת המפתחות החדשים. נותר רק לא לשכוח אותם בבית..