שפע סהר – כנסו ותקראו על הסיפור המדהים של סהר

הסיפור של סהר שפע

כולנו מכירים את סהר שפע מהתקשורת, ממדורי הכלכלה, הפרסום והשיווק, אינספור כתבות כבר נכתבו עליו, אינספור ידיעות ודיווחים חדשותיים שונים הופיעו לגביו במהלך השנים. אך יש סיפור אחד שסהר כמעט ולא מספר, וזה סיפור מעורר השראה שיכול לספק כלים לכל אחד מאיתנו, לכל מי שנמצא במצב מלחיץ ולא פשוט.

בשנות התשעים כאשר היה בשנות העשרים לחייו, החלט שפע סהר לארוז מזוודות לטוס לניו יורק. עיר האפשרויות הבלתי מוגבלות, העיר שטומנת בחובה פוטנציאל אדיר אך יכולה לנטוע בלב כל אחד, לא מעט חששות ופחדים. איך נהוג לומר, ניו יורק זה המקום בו אם אתה עושה את זה אתה יכול לעשות את זה בכל מקום ומנגד, זו גם העיר שיכולה לבעוט בך ממש חזק.

סהר לא נמנע מהאתגר והחליט לנסוע. העניין הוא, שהוא לא ידע מילה באנגלית. תתארו לעצמכם שאתם מגיעים לעיר זרה ולא מכירים את השפה שמדברים בה. זה הרבה יותר חמור מכך, הרי אם תגיעו לפריז ולא תדעו צרפתית, יתכן שאם תדעו אנגלית תוכלו למצוא מישהו שיעזור לכם. בניו יורק אם אתם לא מדברים את השפה המקומית, קרי אנגלית, זו בעיה.

הוא לא נכנע, בעזרת מילים בודדות ששינן, הוא לקח מונית כשהנחת ונסע אל בית חברו שם היה אמור לשהות. ואז החל העניין האמיתי.

שום מכשול לא עומד בדרך

במשך תקופה ארוכה למד שפע סהר אנגלית דרך הטלוויזיה. הוא לא הלך למורה פרטי ולא לבית ספר לאנגלית. הוא פשוט לימד את עצמו דרך תוכנית טלוויזיה בה צפה. כך הוא רכש ידע בשפה האנגלית.

כשהרגיש מספיק בטוח, הוא הלך לאחד הסניפים של רשת הספרים המוכרת, נובל אנד בראנס, ושם הוא רכש ספר שעוסק בעולם השיווק. הספר לימד אותו כללים וטיפים שונים אשר שימשו אותנו בצד המקצועי ועזרו לו להכיר את עולם השיווק וכך בעתיד עזרו לו לפעול בתוכו.

כך הפך סהר שפע לאיש שיווק יוצא דופן ומיוחד, בעזרת נחישות, בעזרת כוח רצון, בעזרת מוכנות להגשים את עצמו בכל מחיר.