מדריך להשכרת משאית

בתהליך של העברת רהיטים במסגרת הובלה עלולות לצוץ לא מעט בעיות. המוביל מאחר ויוצר לכם בעיות עם בעל הדירה, המשאית מתבררת כקטנה מדי ויש צורך בסבב נוסף בעלות נוספת, המוביל שוכח להעמיס פריטים מסוימים או מאבד אותם בזמן הפריקה ועוד. במקרים רבים, שעות ההובלה לא מתאימות לכולם, שכן לרוב מדובר על שעת בוקר מוקדמת ביותר. מסיבות אלה ונוספות, רבים מעדיפים לשכור משאית ליום אחד ולבצע את ההובלה בעצמם – בשעה הנוחה להם, בקצב המתאים להם ובאחריות שלהם לרכוש שלהם. פעמים רבות זה אפילו ישתלם כלכלית. 

וודאו שיש לכם רישיון מתאים וגייסו חברים לעזרה

הדבר הראשון שיש לבצע הוא בדיקת התאמת רישיון הנהיגה שלכם למשאית המבוקשת, שכן ככל שמשקל המשאית עולה כך יש צורך ברישיון מותאם. אם אתם לא מחזיקים ברישיון נהיגה מתאים, וודאו שיש מישהו בקרבתכם שיכול לבצע את משימת הנהיגה עבורכם. כשמדובר בחברת הובלה, לרוב היא מגיעה עם אדם אחד או שניים אשר מעמיסים את הציוד עבורכם על המשאית. אם בחרתם לעשות זאת לבד באמצעות משאיות להשכרה, כדאי להסתייע בחברים ובני משפחה שיוכלו לעזור לכם גם לארוז את הציוד, גם להעמיס אותו על המשאית וגם לפרוק אותו לדירה החדשה. זכרו שככל שיהיו לכם יותר ידיים לעזרה כך תוכלו לקצר את הזמן בו המשאית נמצאת אצלכם ולהימנע מחריגות שיעלו לכם בתוספות תשלום. 

הזמנת משאית מחברה מקצועית

סביר להניח שאתם בוחרים בהובלה באופן עצמאי כדי להתגבר על הבעיות השונות שפעמים רבות צצות בעבודה עם חברת הובלות. כדי שלא לסבול מאותן הבעיות בגלל חברת השכרה לא אחראית, מומלץ לעבוד עם חברת השכרת משאיות מקצועית ובעלת מוניטין. כך תוכלו למזער סיכונים ולהבטיח לעצמכם משאית ראויה, בטוחה, הכוללת את כל הביטוחים וכמובן עמידה בזמנים מצד החברה בכל הנוגע לאספקת המשאית בזמן. 

איזה גודל משאית אתם צריכים?

לפני שמזמינים משאית להשכרה, כדאי לעבור על הפריטים שיש להוביל – החל מתמונות ועד לרהיטים כבדים. זה יסייע לכם על מנת לבחור את גודל המשאית הדרושה לכם, את מספר השעות שתזדקקו לה ואולי אפילו להחליט על חלוקת ההובלה ליומיים. מומלץ לבצע רישום של הרהיטים ולארוז אותם מראש כך שלא תפספסו שום דבר. אחד הטיפים החשובים ביותר שנוכל לתת לכם הוא להזמין משאית גדולה מעט יותר מהגודל הדרוש לכם, כדי שלא תאלצו לעשות סיבוב נוסף שיבזבז מזמנכם ויגרום להוצאות נוספות בדלק ואולי אף בדמי השכירות.

משאית להשכרה – זה בידיים שלכם

בהשכרה של משאית להובלה עצמית היתרון הבולט הוא שהכל בידיים שלכם ואתם מכתיבים את הקצב בהתאם לצרכים ולמגבלות שלכם. בטרם ההזמנה, וודאו שיש לכם רישיון נהיגה מתאים, כוח עזר לביצוע ההובלה ורישום מדויק של הפריטים אותם אתם צריכים להוביל.