4 יתרונות של שולחן מנהלים

שולחן מנהלים

ישנם תפקידים מסוימים בארגונים, חברות או אפילו בעסקים קטנים, אשר אופי התפקיד מגדיר במובן מסוים, לא רק את מה שהעובד אמור לבצע בפועל, במסגרת התפקיד, אלא גם את מה שהוא אמור לקבל ממקום העבודה, כחלק מתנאי העבודה, תנאי העסקה, וכן את הדרך בה הוא אמור להיראות ולייצג את המקום.

כך למשל, ישנם עובדים בתפקידים מסוימים, אשר צריכים לבוש עם חליפות ועניבות כחלק בלתי נפרד מתפקידו, הוא זכאי לקבל רכב יוקרתי, חשבון הוצאות לביגוד וארוחות, סביר להניח שהוא יקבל משרד משלו, וכן הוא יקבל ריהוט מתאים לאופי תפקידו ולסוג העבודה אותה הוא מבצע.

שולחן מנהלים חלק מיתרונות התפקיד

אחד הדוגמאות לכך הוא שולחן מנהלים. כל מי שמשמש על תקן מנהל, בין אם זה מנהל עסק, מנהל מחלקה, מנהל תחום או בכל מסגרת אחרת, בבתי עסק ברמות שונות, צריך לקבל את התנאים הנדרשים בשביל שהוא יוכל לכהן בתפקידו.

שולחן מנהלים הוא פריט ריהוט רלוונטי ואידיאלי לצורך ביצוע התפקיד כמו שצריך, הן בצד הייצוגי אך גם בצד המעשי. בסופו של דבר, אין טעם לספק למנהל כזה או אחר, את מה שנדרש מבחינה ייצוגית אם מצד התפקודי, המעשי, זה לא רלוונטי ולא ישרת אותו. מנגד, יש חשיבות גם לצד הייצוגי, בין אם זה מול העובדים שלו, וכן מול לקוחות, ספקים או גורמים אחרים בחברה.

יתרונות של שולחן מנהלים

אנחנו יכולים למצוא מגוון יתרונות לשימוש בשולחן מנהלים, אנחנו נציג כאן 4 יתרונות בולטים, אך לפני חשוב להדגיש, בשביל לנצל את היתרונות הנ"ל, באופן טבעי אנחנו צריכים לבחור שולחן בצורה נכונה, באופן שיתאים לצרכים שלנו בתור מנהלים או באופן שיתאים למנהלים שלנו בעסק.

יתרון ראשון – איכות

כשאנחנו בוחנים שולחנות מנהלים לעומת שולחנות אחרים, ברור שיש הבדל בין אם זה בהיבטים של חומר, עיצוב, סגנון וכל דבר אחר. האיכות היא הרבה יותר גבוהה. מאחר ואנחנו קונים מעט שולחנות מנהלים, לעומת הרבה יותר שולחנות עובדים, נוכל ונרצה להשקיע באיכות על מנת שנוכל ליהנות משולחן לאורך זמן רב.

יתרון שני – גודל

אנחנו יכולים למצוא שולחנות מנהלים בשלל גדלים. בעיקרון, לרוב, שולחן מנהלים הוא הרבה יותר גדול משולחן עובדים, בין היתר בגלל שהוא נועד לא רק לצורך עבודתו של מנהל אלא גם בשביל שיהיה ניתן לנהל שיחות וישיבות סביב שולחן זה

יתרון שלישי – עמידות

בדרך כלל שולחן מנהלים יכול להחזיק מעמד שנים רבות יותר מאשר שולחן עובדים. אחת הסיבות לכך היא, בגלל החשיבות של שולחן זה, אז נהוג לרכוש שולחן מעץ איכותי, עץ מלא, ועל כן הוא מחזיק מעמד הרבה יותר זמן .

יתרון רביעי – ייצוגיות

כאמור, שולחן מנהלים הוא הרבה יותר מרשים, ייחודי, ויכול להתאים לסגנון ולעיצוב של חדר מנהלים ולספק אווירה מיוחדת במקום.